O Firmie

Firma Ładyga-Gorzkowski powstała w 1991 r. w Krakowie.

Od początku głównym profilem działalności firmy był handel sprzętem elektronicznym oraz AGD, na terenie Krakowa i województwa małopolskiego. Siedziba firmy znajdowała się w Nowej Hucie, w centrum – os. Słoneczne 1.

Na przestrzeni lat 1991-1998, wyrobiliśmy sobie silna pozycję na rynku detalicznym i hurtowym, co zaowocowało wieloma certyfikatami autoryzacyjnymi takich firm jak: Sony, Philips, Samsung, Aiwa, Mastercook, Amica,Trilux, oraz rozwinięciem sieci sprzedaży detalicznej do 6 placówek na terenie małopolski.

Kolejnym etapem rozwoju firmy było powołanie spółki „Media Planet”, która uzyskała autoryzację Firmy Centertel i stała się dystrybutorem Centertel, Idea, Orange, Pop oraz TP S.A. W tym czasie uzyskaliśmy autoryzację C+, Polsat i Wizja TV. Jako ciekawostkę, możemy podać fakt iż na początku XXI wieku, dwa miesiące z rzędu byliśmy najlepszym dystrybutorem usług telekomunikacyjnych marki Idea w całej Polsce południowej, począwszy od Warszawy aż po Lublin.

Jako firma elastyczna, reagująca na sytuację na rynku podążyliśmy zgodnie z trendami i w chwili obecnej nastawiliśmy się w 100 % na E- biznes, oraz wytwórstwo. Dzięki oszczędnościom uzyskanym poprzez zmianę siedziby, oraz nastawieniu na produkcję sprzętów AGD (maty, mopy obrotowe itd) mamy przyjemność zapewnić Państwa, że wszystkie proponowane przez nas produkty są najlepsze w kategorii: jakość / cena.

Na chwilę obecna naszymi flagowymi produktami są maty ochronne, oraz mopy obrotowe LadyGa 360 serii Pracuś. Dzięki rozlicznym kontaktom oraz doświadczeniu, świadczymy usługi pomocy w zakresie importu towarów z całego świata.

Zapraszamy Państwa do owocnej współpracy.